Школа cучасного мистецтва

оголошує новий набір зі спеціальності:

- художник

Старт занять: 24 лютого 2020 року

Для реєстрації: Заповнити анкету

Навчання триває з лютого по травень, завершується груповою кураторською виставкою студентів у кінці травня/ на початку червня в Інституті проблем сучасного мистецтва.

Якщо ви цікаветесь сучасним мистецтвом

✔ хочете на професійному рівні розбиратися у його історії і актуальних трендах

✔ виховати у собі проєктне мислення, прийняти участь у виставковому процесі

✔ знайти друзів і однодумців

✔ стати частиною українського художнього середовища

Приєднуйтесь!

  • У цьому році цікаве доповнення!

✔ Ми підготували для вас зустрічі у форматі дискусій з представниками українскої арт-сцени, де ви зможете задати будь-які питання і почути багато цікавого.

На відміну від академічної, вона не відірвана від реальної професії і ситуації у ній тут і тепер. Наші курси направлені на виховання спеціалістів у відповідності до запитів професійного середовища.

Наша основна задача – формування мислення у потенційних учасників актуального художнього процесу. Як показала практика, школа стає центром комунікації творчих людей, яка дає можливість обміну ідеями і повноцінного професійного наставництва. Наші викладачі – відомі куратори, художники, теоретики: Віктория Бурлака, Антон Логов, Олександр Ляпін, Володимир Сай, Валентин Чорний ...

Навчання складається з 2-х занять на тиждень: лекції (понеділок з 19:00 до 21:00), практичного майстер-класу ( среда с 19:00 до 21:30).

6 рекомендованих практичних занять з рисунку з натури по суботам с 22.10 (6 субот с 10:30 до 13:30 деталі).

Медіаспецифіка і таймінг практичних занять:

1. Живопис «після медіа». Фігуратив. Освоєння фотореалістичних способів «трансляції» зображення. (Заняття проводяться зразу післе базових лекцій про постмедійне бачення і різновиди «реалізму» у наш час). 4 заняття. (Валентин Чорний)

2. Сучасна абстракція. Базові цінності і можливості її мови. 2 заняття. (Валентин Чорний)

3. Фото. Естетика «випадкового» зображення. 2 заняття. (Олександр Ляпін)

4. Скульптура. 2 занятия. (Володимир Сай)

5. Ассамбляж і ready made. Одісея предмету – із життя у контекст мистецтва і назад. 2 заняття.(Антон Логов)

6. Об'єкт і його роль у сучасному мистецтві. Інсталяція як базовий, синтезуючий все інше вид. 2 заняття. (Антон Логов)

Про викладачів:

Валентин Чорний дійсно талановитий уважний викладач. Здатний доступно пояснити актуальні техніки у рисунку і живописі, і як їх інтегрувати у власну художню практику.

Валентин Чорний: «У професійній діятельності не створюю собі кордонів. Люблю експериментувати з формою, шукаю нові способи зацікавити глядача не лише образом, але й безпосередньо функціональністю і динамічністю предмету мистецтва. При створенні картини, шукаю гармонію між реальним і не реальним, відображаю ідею зв'язку сучасного з минулим та їх впливу один на одного. Намагаюся відчути наш час і знайти його стиль».

Володимир Сай на своих майстер-класах зі скульптури буде навчати відчувати пропорції, об'єм і пластику фігури, розумінню фізіології будови людського тіла - пластичній анатомії.

Пластика Володимира Сая дійсно унікальне явище, він постійно експериментує з ізноманітними матеріалами і формами, балансуя на межі можливого. Створює скульптуру з поліетилену, шкіри, кераміки, олійної фарби, постійно намагаючись расширити можливості мови сукульптури.

У нього сміливий підхід, а його образи дійсно «екстремальні»: пишні палеолітичні Венери, експрессивні старі, роздуті форми культуриста.

Олександр Ляпін фотограф с величезним досвідом. Працював головним редактором сайта Foto.ua, куратором фото-проєктів у «Я Галереї», зараз главред фотослужби Укрінформ. Куратор, член жюри «Фотограф року». Участник об'єднання «Українська фотографічна альтернатива». Написав сотні статей про фотографію. Ляпін займається дослідженням актуальної фотографії. Надихає і направляє студентів у пошуку своїх тем і стилю.

Антон Логов виділений експертами Forbes як один із найперспективніших українских художників молодого покоління, і безсумнівно, один з найактивніших і продуктивних авторів. Він завжди відкрит до студентів і готовий допомогти з ідеєю і реалізацією її проєктів просторових об'єктів. Підштовхуючи їх к дії, до роботи з новими матеріалами, до документального відображення часу, в який ми живемо.

Вікторія Бурлака - засновниця Школи сучасного мистецтва. Мистецтвознавиця, кураторка, авторка статей про сучасне мистецтво, книги "Постмедійна оптика. Українська версія" - публікувала статті у рубриці "Мозаичная оптика" на ArtUkraine, авторка книги "Історія образа. Мистецтво 2000-х".

Для реєстрації на курс: Заповнити анкету

Вартість навчання: УВАГА! На прохання студентів, продовжуємо акцію зі знижкою, якщо ви ще не встигли оплатити, ви зможете зробити це зі знижкою 10%. Для підтвердження за собою місця у групі, чекаємо від вас оплату курса у размірі 7200грн. Рахунок для оплати: 5169 3305 1363 0712 (ПриватБанк). Обов'язково вказуйте призначення платежу: за надання консультаційних послуг в сфері мистецтва. Ціна при оплаті за весь курс складає: 7200грн.

Якщо у вас картка ПриватБанка, просто перейдіть за посиланням на сайт Приват24, щоб оплатити навчання на курсі художник: https://www.privat24.ua, або скористуйтесь вашим мобільним додатком від ПриватБанка. Обов'язково вказуйте призначення платежу: за надання консультаційних послуг в сфері мистецтва. Ціна при оплаті за весь курс складає: 7200грн. Рахунок для оплати: 5169 3305 1363 0712 Ціна при оплаті за весь курс складає: 7200грн. (по необхідності, оплату можно розділити на 2 платежа).

Оплата за 6 рекомендованих факультативних занять по рисунку з натури: 1800грн, оплачуються готівкою на першому занятті.

При оплаті через термінал, обов'язково вказуйте власний ПІБ і призначення платежу: за надання консультаційних послуг в сфері мистецтва, чек зберігайте.

Більш детальну інформацію про проєкт Ви можете отримати у режимі індивідуальної консультації: 097 825 16 75, 050 444 50 47 Вікторія Бурлака.

Відгуки студентів, які пройшли навчання в Школі сучасного мистецтва:Студенти ШСМ про своє враження від навчання: Аліна Богова, Анастасія Ленда, Олексій Бурдій, Ольга Сидорук, Богдан Сокур, Юлія Кисіль - стисло та емоційно.

Евгения Антонова. Прошла курс обучения по специальности Художник:

Люся Зоря. Прошла курс обучения по специальности Куратор:

Калейдоскоп вражень: Зараз до всього полюбляють клеїти ярлик "проект". Так-от, ми - не проект. Школа сучасного мистецтва - це люди. Щирі, безстрашні, цілеспрямовані, талановиті люди. І не просто люди - це ви! Раді знайомству з кожним із вас, друзі.

___________________________________________________________________

Подписывайтесь на паблики Школы современного искусства: