Оголена жіноча натура

Старт курсу 01.06.2021

Друзі, маємо для Вас унікальну пропозицію - авторський курс Валентина Чорного «Оголена жіноча натура». В чому ж його унікальність, запитаєте ви? В актуальному підході. В тому, що ми Школа сучасного мистецтва, а не студія академічного рисунку. Тому, наше завдання - це не нудні поетапні академічні студії, які, до того ж, можуть бути для початківців досить складними і нервуючими, а формування сучасного бачення рисунку загалом.

Пам’ятаєте, як в дитинстві в «художках», які багато хто з нас закінчив, - малювання оголеної натури вважалося вищим пілотажем! До неї ми мали пройти довгий шлях менш складних етапів - гіпси, портрети... Це все так, але ми маємо на меті зробити для вас складні завдання простими, доступними і приємними. Бо ж іноді дійти до малювання фігури вже просто не вистачає моральних сил... Навчити невимушеному артистичному малюванню граційної жіночої фігури тих, хто не має відповідного бекграунду, цілком можливо - при підході, який розробив для вас Валентин Чорний...

Так, ви отримаєте і необхідні знання анатомії, і розуміння структури людського тіла, але трохи в іншому ракурсі експресивного швидкого малювання. Ми вже знаємо, що Валентин Чорний завжди «заточений» на вироблення «індивідуального графічного стилю». Тому саме він зможе навчити вас рисувати легко, підштовхнути до сучасного бачення форми і вільного, невимушеного володіння різними графічними манерами. Звучить заманливо? Записуйтесь на наш курс і отримуйте потужний «драйв» від малювання!

Дати: 01.06.2021 - 24.06.2021 (8 занять)

Дні і час: вівторок і четвер о 19.00

Вартість: 4000 грн.

Програма курсу:

  1. Швидкі замальовки з натури (техніка і методика швидкої передачі зображення).

  2. Живописні скетчі, техніка малювання від плями (жіноча оголена натура). Матеріали: акварель, акрил, туш на вибір.

  3. Основи створення персонального стилю. Замальовки з натури в різних стилях з використанням різних матеріалів: маркери, олівець-лайнер.

  4. Півфігура в різних ракурсах. Тривалі замальовки. Знайомство з м'якими матеріалами (вугілля, соус, сангіна, сепія).

  5. Аналітичний малюнок. Тривала замальовка фігура в контрапості. Матеріал: графітовий олівець.

  6. Фігура в складному ракурсі, тривалі замальовки (графітовий олівець).

  7. Замальовки в стилі фешн ілюстрації, техніка нон фініто.

  8. Експресіонізм, експресивні техніки передачі зображення.