Цікавитесь сучасним мистецтвом? Хочете на професійному рівні розбиратися у його історії і актуальних трендах? Виховати у собі проектне мислення, прийняти участь у виставковому процесі, знайти друзів і однодумців, стати частиною українського художнього середовища?

Школа Сучасного мистецтва відкриває філію у Львові і оголошує набір на курс: 

- художників

Старт занять: 3 жовтня (понеділок) о 18:30
Локація для практичних занять: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)
Для реєстрації: Заповнити анкету


Сьогодні все частіше говорять про альтернативну мистецьку освіту. На відміну від академічної, вона не відірвана від реальної професії і ситуації в ній тут-і-тепер. Ми націлені на виховання фахівців у відповідності із запитом професійного середовища. Головна задача Школи - формування мислення у потенційних учасників актуального художнього процесу. Як показала практика, школа стає центром комунікації творчих людей, що дає можливість обміну ідеями та повноцінного професійного наставництва. 

Навчання складається з 2-х занять на тиждень – лекції online трансляції (по понеділках з 18:30 до 21:00) і практичного майстер-класу (по вівторках з 18:30 до 21:30).

Навчання триватиме з вересня 2016-го до грудня 2016-го (3 місяці), у січні підсумкова виставка, усі студенти мають підготувати власний проект. 

Медіаспецифіка і таймінг:

1. Живопис «після медіа». Фігуратив. Освоєння фотореалістичних засобів «трансляції» зображення. (Заняття проводяться відразу після базових лекцій по постмедійному баченню і різновидах «реалізму» в наш час). 4 заняття.

2. Сучасна абстракція. Базові цінності та можливості її мови. 2 заняття.

3. Фото. Естетика «випадкового» зображення. 2 заняття.

4. Ассамбляж і ready made. Одіссея предмету - з життя у контекст мистецтва і назад. 2 заняття.

5. Об'єкт і його роль у сучасному мистецтві. Інсталяція як базова, що синтезує усі інші види. 4 заняття. 

Викладачі: Олег Сусленко (живопис), Костянтин Смолянінов (фотографія), Павло Ковач (об'єкт). 

Вартість навчання 5200грн, при оплаті усього курсу (3 місяця) до 16.09.2016 діє знижка: 

Рахунок для оплати: 5169 3305 0528 7786 (ПриватБанк). Призначення: за надання консультаційних послуг у сфері мистецтва. Ціна при оплаті за весь курс (3міс.) до 30.09.2016 становить: 4680грн.  (При оплаті в банкоматі, обов'язково вказуйте свої ПІБ, чек зберігайте)

Кращі випускники отримують можливість організації персональних виставок в галереях актуального мистецтва у Києві.

Більш детальну інформацію про проект ви можете отримати у режимі індивідуальної консультації: 097 825 16 75, 050 444 50 47 Вікторія Бурлака. 

Подписуйтесь на пабліки Школи сучасного мистецтва:
https://www.facebook.com/contemporary.art.school/https://www.instagram.com/scagallery/